(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-04 13:37

basen poliestrowy 7,1m x 3,5m x 1,5m

(Nr 2255553)

Długość [m]:

7.1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

600.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 1278.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od rozmiaru towaru, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rotterdam, Holandia

Termin elastyczny