(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-06 11:36

baszyny budowlane

(Nr 2011991)
baszyny budowlane

Długość [m]:

24

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

22.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 221.00 km

Informacje dodatkowe:

poszukuje transportu maszyny ładowarki MANITOU MRT 2150 -16Mg oraz wózka widłowego linde h25-3,5Mg załadunek maszyny MANITOU Jędrzejów doładunek Kajetanów (wózek widłowy) rozładunek częściowy Cmielów docelowy lublin -

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz maszyn przemysłowych jest pojęciem bardzo powszechnym i dość złożonym przy realizacji. Wynika to przeważnie z rozmiarów oraz ciężaru owych maszyn, które w zależności od zastosowania zasadniczo się różnią, a potrafią osiągać wysoce wielkie wartości. Do ich transportowania nierzadko są potrzebne specjalne wozy dostosowane do transportu towarów o potężnych formatach. W przypadku takich transportów często potrzebne będzie zezwolenie na przejazd. Wypada skonsultować się w tej kwestii z wybraną firmą transportową, żeby nie dopuścić do skonfiskowania maszyn na trasie przez drogówkę. W momencie, gdy poszukujemy tego typu transportu, warto skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo wiele różnych zakładów mających wszelkiej maści ciężarówki, a poprzez metodę licytowania zleceń, można uzyskać wysoce tanią stawkę za usługę. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii lub Niemiec, cena takiej usługi to zaledwie 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak traktory, silosy czy inne maszyny rolnicze i budowlane, są rzeczami dużej wartości, warto wybrać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Jędrzejów, Polska

Od 7 wrz 2017 do 11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

11 wrz 2017