(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-07 17:47

Bauwagen

(Nr 2015480)

Długość [m]:

8,13

Szerokość [m]:

2,42

Wysokość [m]:

3,45

Waga w kg:

3000.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

zweikreisbremse druckluft, kein tüv, transportweg: 350km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wówczas zaczynasz mieć trudność z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ mamy w bazie bardzo dużo różnych przewoźników z różnorodną gamą pojazdów, więc bez wątpienia znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Żeby zdobyć zlecenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada stosowny samochód, żeby taki przewóz uskutecznić. W przypadku, gdy gabaryty lub waga pojazdów przewyższają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w czasie przewozu potrzebna będzie obecność pilota. Znaczące będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został zrealizowany za 900 PLN, czyli aż o 500 złotych mniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Wodanstraße 34, Roth, 91154, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kynastweg 59, Miśnia, 01662, Niemcy

Termin elastyczny