(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-07 17:47

Bauwagen

(Nr 2015480)

Długość [m]:

8,13

Szerokość [m]:

2,42

Wysokość [m]:

3,45

Waga w kg (łączna):

3000.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

zweikreisbremse druckluft, kein tüv, transportweg: 350km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem dobrej firmy. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że mamy w bazie bardzo wiele różnych firm transportowych z różnorodną gamą pojazdów, dlatego na pewno znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Aby otrzymać oferty dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej przejrzeć, czy ma należyty wóz, żeby taki transport uskutecznić. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga samochodów przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu konieczna jest obecność pilota. Istotne będzie także określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz pojazdu w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli blisko 500 złotych taniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Wodanstraße 34, Roth, 91154, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kynastweg 59, Miśnia, 01662, Niemcy

Termin elastyczny