Bauwagen (Nr 8050473)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Bauwagen
570 x 215 x 328 cm
3500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
3500 kg
Dystans
344 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Pöttmes

Od 11 paź 2021 do 24 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Fulda

Od 11 paź 2021 do 24 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.