(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bębny po kablach (Nr 7018392)

Bębny po kablach

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 238.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Nikutowo

Od 10 gru 2020 do 12 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Czarlin

Od 10 gru 2020 do 12 gru 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać pakunek. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być również czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.