(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-27 11:01

Bed

(Nr 1989347)
Bed

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

30

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

30

Dystans: 3.00 km

Informacje dodatkowe:

I need to transport bed, today around 7 pm

Oferty od Przewoźników (0)

65 €

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1 driver . help to load and unload . money to hand

Cena (zawiera VAT): 65 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Otavantie, Vantaa, 01400, Finlandia

27 sie 2017

Adres i termin dostawy

Vantaa, 01360, Finlandia

27 sie 2017