(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-30 09:10

Bed

(Nr 2334020)
Bed

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

25

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

90 €

ID firmy: 724168
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-02-2018, 21:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-09 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

150 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od  zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. mokrą gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność  na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Prager Ring, Akwizgran, 52070, Niemcy

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bogenstraße, Akwizgran, 52080, Niemcy

31 sty 2018