(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-27 10:57

bela geowłókniny z Ełku do Michałowic k/Warszawy

(Nr 2637360)
bela geowłókniny z Ełku do Michałowic k/Warszawy

Długość [m]:

5.2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 243.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże rzeczy lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Ełk, 19-300, Polska

Od 27 kwi 2018 do 2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Michałowice, 05-816, Polska

Od 28 kwi 2018 do 3 maj 2018