(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bele skaji tapicerskiej 150kg (Nr 6953993)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Są to bele skaji tapicerskiej, zostały 4 bele czyli około 150kg

Budżet zlecenia [€]:

20

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 562.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Sękocin Nowy

3 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

3 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka ważnych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych papierów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.