(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 11:01

Bele słomy

(Nr 1824442)
Bele słomy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 191.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

752 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-31, 16:42

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 752 zł

Wiadomości:

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka głównych spraw.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Gdy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Radzyń Podlaski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny