(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 11:01

Bele słomy

(Nr 1824442)
Bele słomy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 191.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

752 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-31, 16:42

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 752 zł

Wiadomości:

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka zasadniczych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by ustalić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych świadectw, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Radzyń Podlaski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny