(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-01 09:09

belki

(Nr 2000930)
belki

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,10

Waga w kg:

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia ok 2,5-3t belek stalowych dł ok 4,5-5m + kątowniki na MOP Wiśniowa Góra Autostrada A1 w kier Katowic

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne samochody spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest także czas realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Kazimierz Biskupi, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Autostrada Bursztynowa, Czekanów, Polska

1 wrz 2017