(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-01 09:09

belki

(Nr 2000930)
belki

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,10

Waga w kg:

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia ok 2,5-3t belek stalowych dł ok 4,5-5m + kątowniki na MOP Wiśniowa Góra Autostrada A1 w kier Katowic

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu powierzchni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowejego parametry – waga i wielkość. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Kazimierz Biskupi, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Autostrada Bursztynowa, Czekanów, Polska

1 wrz 2017