(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-01 09:09

belki

(Nr 2000930)
belki

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,10

Waga w kg (łączna):

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia ok 2,5-3t belek stalowych dł ok 4,5-5m + kątowniki na MOP Wiśniowa Góra Autostrada A1 w kier Katowic

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest również czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Kazimierz Biskupi, 62-530, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Autostrada Bursztynowa, Czekanów, 42-677, Polska

1 wrz 2017