(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-09-26 09:35

Belki drewniane (Nr 3291318)

Belki drewniane

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1850.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1172.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy także załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również czas realizacji usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 26 wrz 2018 do 28 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Perl, 66706, Niemcy

Od 28 wrz 2018 do 29 paź 2018