(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-26 10:31

Betonomieszarka MAN czteroośka

(Nr 2115801)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

14500.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 404.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Jeżeli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem dobrej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnoraką flotą aut, dlatego bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Jeżeli chcesz dostać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej przedstawić pojazd. To ułatwi przewoźnikowi zbadać, czy posiada stosowny samochód, żeby taki transport zrobić. W sytuacji, kiedy wymiary lub ciężar pojazdów przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie przewozu konieczna jest obecność pilota. Istotne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też na przykład ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans często jest nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli około 500 zł mniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Kozienice, 26-900, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny