(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-26 10:31

Betonomieszarka MAN czteroośka

(Nr 2115801)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg:

14500.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 404.00 km

Informacje dodatkowe:

Musze przetransportować betoniarkę. Wczoraj pokonałem te trasę osobowym i mam dosyć. Kombinuje aby nie robić C tego samemu na kołach bo mi się nie chce. Auto, które chce przetransportować jest sprawne i jezdne. Po prostu nie chce mi się robić tej trasy. Chce przekazać kwotę odpowiadającą wszelkim kosztom paliwa i opłat drogowych czyli około 800-1.000 zł konus kto by mi to przewiózł przyczepą PRZY OKAZJI. Nie szukam specjalnie transportu. Mogę jechać tym autem ale mi się nie chce. Proszę o oferty TYLKO Od osób które przeczytały ze zrozumieniem ten tekst.

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem właściwej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm z różnorodną gamą pojazdów, więc niewątpliwie znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Aby uzyskać oferty dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zbadać, czy posiada odpowiedni samochód, żeby taki przewóz uskutecznić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub waga pojazdów przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni mieć dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu konieczna będzie obecność pilota. Istotne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest niższa niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości około 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli prawie 500 złotych taniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Kozienice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny