(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 16:17

bett , matrazen , sidebord , ca 10 umzugskartons

(Nr 1759671)
bett , matrazen , sidebord , ca 10 umzugskartons

Dystans: 2240.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety służą do transportu towarów różnego rodzajustanowią platformę, na której bezproblemowo można przetransportować mniejsze paczki oraz przedmioty. Transport na paletach to głównie wykorzystywana metoda transportu cięższych towarów. Za pomocą palet głównie przewozi się paczki powyżej 70 kg – bramki stalowe, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów przewozu zasadnicze znaczenie ma ilość palet, ciężar ładunku oraz rodzaj przewożonych rzeczy. Przesyłki paletowe podnoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz pozostałe typy palet


Przy przewozie na paletach prym wiedzie europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta ma wielkość 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym używa się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do transportu w kontenerach mają wielkość 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Koszt przewozu palet w Polsce
Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 PLN, a to wychodzi 57 groszy na kilometr.


Ceny transportu palet za granicą


Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 groszy na km.


Adres i termin nadania

Feldkirch, 6800, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Peniche, Portugalia

Termin elastyczny