(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 16:17

bett , matrazen , sidebord , ca 10 umzugskartons

(Nr 1759671)
bett , matrazen , sidebord , ca 10 umzugskartons

Dystans: 2240.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Feldkirch, 6800, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Peniche, Portugalia

Termin elastyczny