(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 09:23

Betwin

(Nr 1825506)
Betwin

Dystans: 184.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 12:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-21 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-06-28, 12:42

Opis oferty:

Hola transportista profesional de motos con rampa sistema de amarres y seguro de mercancias de 30.000e.

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak tylko pozornie. Należycie umocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne są cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Albacete, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paiporta, Hiszpania

Termin elastyczny