(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bez mebli (Nr 5636207)

Bez mebli

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2484.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Enniskillen

Od 29 cze 2020 do 2 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 lip 2020 do 2 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.