(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-18 07:52

białoruśka rolnica koparko spycharaka

(Nr 2162886)

Marka i model:

JUMZ 6 M Rolnicza

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 571.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2592 zł

ID firmy: 242082
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 10:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-12-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

MAP-trans pajęczno

Cena (zawiera VAT): 2592 zł

Wiadomości:

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 08:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych często bywa transportem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Duże urządzenia rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach, bowiem ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak także w UE. Kłopot powodować może również napór osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta normy możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko używa się naczepy typu semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych powinni posiadać właściwie dopasowanymi lawetami, które umożliwiają przewieźć pojazdy rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, jeśli maszyna przerasta możliwe reguły rozmiarem lub wagą, konieczne będzie otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu ciągników uprawnych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest uzależniona od wielkości, wagi i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym elementem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Jelenia Góra, Polska

Od 27 lis 2017 do 10 gru 2017

Adres i termin dostawy

Zabrnie Dolne, Polska

Od 27 lis 2017 do 10 gru 2017