Bici carreras (Nr 7901772)

Bici carreras
Waga
Sztuk
Bici carreras
9 kg
1
Łączna waga:
9 kg
Dystans
1147 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Vigo

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 23 paź 2021 do 24 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo kupić stosowny karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.