bici carreras x 3 (Nr 7667514)

bici carreras x 3
Waga
Sztuk
bici carreras
25 kg
3
Łączna waga:
75 kg
Dystans
2176 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicia, Viveiro

Od 20 cze 2021 do 27 cze 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Friuli-Wenecja Julijska, Triest

Od 27 cze 2021 do 1 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.