Bici carreras x 4 (Nr 7522995)

Bici carreras x 4
Waga
Sztuk
Bici carreras
25 kg
4
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1235 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Od 7 cze 2021 do 9 cze 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Mediolan

Od 22 cze 2021 do 25 cze 2021


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.