Bici carretera x 7 (Nr 7655962)

Bici carretera  x 7
Waga
Sztuk
Bici carretera
7 kg
7
Łączna waga:
49 kg
Dystans
872 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 8 lip 2021 do 11 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Gijon

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.