Bici de carretera (Nr 7632124)

Bici de carretera
Waga
Sztuk
Bici de carretera
11 kg
1
Łączna waga:
11 kg
Dystans
1332 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, La Rioja, Logrono

Od 10 cze 2021 do 23 cze 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Alzacja, Strasburg

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić właściwy karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.