bici de carretera x 3 (Nr 7843681)

bici de carretera  x 3
Waga
Sztuk
bici de carretera
40 kg
3
Łączna waga:
120 kg
Dystans
1514 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Murcia

20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Sardynia, Sassari

26 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.