(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

BICI DE MONTAÑA (Nr 7684054)

BICI DE MONTAÑA
Waga
Sztuk
BICI DE MONTAÑA
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
613 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Guadalajara

Od 7 cze 2021 do 9 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Od 10 cze 2021 do 11 cze 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić taki karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.