Bici de montaña x 2 (Nr 8005902)

Bici de montaña x 2
Waga
Sztuk
Bici de montaña
36 kg
2
Łączna waga:
72 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Manacor

19 paź 2021

Adres i termin dostawy

Brazylia, Parana, Kurytyba

Od 2 lis 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, małych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.