Bici de paseo (Nr 7539096)

Bici de paseo
Waga
Sztuk
Bici de paseo
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1604 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, A Coruna

Od 8 sie 2021 do 9 sie 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Vaud, Nyon

Od 23 sie 2021 do 31 sie 2021


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej umieścić w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.