Bici de triatlón (carreras) (Nr 8040420)

Bici de triatlón (carreras)
Waga
Sztuk
Bici de triatlón (carreras)
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1036 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 11 lip 2022 do 18 lip 2022

Adres i termin dostawy

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Huez

Od 20 lip 2022 do 21 lip 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.