Bici eléctrica personalizada (Nr 6322643)

Bici eléctrica personalizada

Waga w kg (łączna):

45

Dystans: 2276.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Castellón De La Plana / Castelló De La Plana

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.