(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bici montaña (Nr 7547806)

Bici montaña
Waga
Sztuk
Bici montaña
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
2110 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kordoba

Od 15 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też nabyć właściwy karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.