Bici montaña x 4 (Nr 7526341)

Bici montaña x 4
Waga
Sztuk
Bici montaña
10 kg
4
Łączna waga:
40 kg
Dystans
1019 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

Od 6 sie 2021 do 7 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Od 9 sie 2021 do 10 sie 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź nabyć stosowny karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.