(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-28 16:25

Bicicleta

(Nr 2328392)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1374.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 660864
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-02-2018, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-14 do 2018-02-16

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Buenas soy Aitor. Subo a holanda el miércoles y puedo recoger a la subida o a la bajada y en dos días como muy tarde la tienes en valencia. Un saludo!! Gracias

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

8 mar 2018