(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-28 16:25

Bicicleta

(Nr 2328392)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1374.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

8 mar 2018