(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-29 09:37

Bicicleta

(Nr 2330224)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2355.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania lub kupić taki karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle należy zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny