(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 10:17

bicicleta

(Nr 2637128)
bicicleta

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 250.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sineu, 07510, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny