(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 19:10

Bicicleta

(Nr 2644212)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 313.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła bądź nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy osłonić papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Valencia, 38750, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sitges, 08870, Hiszpania

Termin elastyczny