(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-30 09:27

Bicicleta (Nr 2645588)

Bicicleta

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1900.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła bądź zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Sint-Gillis-Waas

Termin elastyczny