(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-30 11:45

Bicicleta

(Nr 2646304)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 988.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Sant Boi de Llobregat, 08830, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny