(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 17:25

Bicicleta

(Nr 3001836)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 459.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła bądź zakupić pasujący karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu warto osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Larraga, 31251, Hiszpania

Termin elastyczny