(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 18:05

Bicicleta (Nr 3007444)

Bicicleta

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3028.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mołdawia, Municipiul Chișinău, Chișinău

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny