(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 21:07

BICICLETA (Nr 3008332)

BICICLETA

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 791.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ułożyć w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Hamburgo, Niemcy

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

München, Niemcy

13 sie 2018