(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

bicicleta (Nr 4732472)

bicicleta

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1576.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

9 wrz 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj można znaleźć w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy musi być dobrze popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najlepiej jest wykorzystać oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie tworzywa jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się zatem o to, żeby luźne przestrzenie w kartonie zapchać materiałami czy też styropianem. Przedmioty nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.