(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bicicleta (Nr 4747372)

Bicicleta

Waga w kg (łączna):

8.00

Dystans: 695.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 15 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Alcúdia

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.