(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

bicicleta (Nr 5203278)

bicicleta

Długość [m]:

600

Szerokość [m]:

500

Wysokość [m]:

1200

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 628.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Badalona

Od 28 paź 2019 do 1 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 29 paź 2019 do 8 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).