(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bicicleta (Nr 6484077)

Bicicleta

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

17

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2388.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

17 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Czechy, Kraj Hradecki, Trutnov

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i niełatwo przewieźć go samemu.

Sprzęt sportowy powinien być odpowiednio spakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne kartony. Jeśli urządzenie może ulegnąć defektowi, trzeba użyć do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go rozłożyć oraz osłonić wszystkie elementy oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w skrzyni wypełnić materiałami czy też styropianem. Elementy nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego ma wpływ odległość pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, a także ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.