Bicicleta (Nr 8012111)

Bicicleta
Waga
Sztuk
Bicicleta
35 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
1811 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 15 gru 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć taki karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.