Bicicleta bmx (Nr 8039262)

Bicicleta bmx
Waga
Sztuk
Bicicleta bmx
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1921 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 13 paź 2021 do 14 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Cunit

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.