Bicicleta Con motor eléctrico (Nr 7670655)

Bicicleta Con motor eléctrico
Waga
Sztuk
Bicicleta Con motor eléctrico
35 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
2493 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 1 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 6 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć pasujący karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać i ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw osłaniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.