Bicicleta contrareloj (Nr 8038751)

Bicicleta contrareloj
Waga
Sztuk
Bicicleta contrareloj
11 kg
1
Łączna waga:
11 kg
Dystans
1987 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Alcala De Henares

Od 27 maj 2022 do 31 maj 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Canarias, Lanzarote

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo nabyć stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.