Bicicleta de carretera x 1, Carro niños bicicletas x 1 (Nr 7590194)

Bicicleta de carretera x 1, Carro niños bicicletas x 1
Waga
Sztuk
Bicicleta de carretera
15 kg
1
Carro niños bicicletas
15 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
452 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 30 lip 2021 do 31 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Cantabria, Galizano

Od 1 sie 2021 do 3 sie 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła bądź nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.