(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

bicicleta de montaña (Nr 7530082)

bicicleta de montaña
Waga
Sztuk
bicicleta de montaña
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
4423 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Kraj Ołomuniecki, Ołomuniec

Od 28 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, San Cristóbal De La Laguna

Od 3 maj 2021 do 6 maj 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.