Bicicleta de paseo (Nr 7622485)

Bicicleta de paseo
Waga
Sztuk
Bicicleta de paseo
12 kg
1
Łączna waga:
12 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Leganes

Od 28 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, New York City, Nowy Jork

Od 1 lip 2021 do 4 lip 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.